.

از خیلی ها شنیده بودم و خیلی جاها خوانده بودم ، آدم ها موجودات غیر قابل تغییر و لجبازی هستند که هیچوقت نمیشود روی تغییر دادنشان حساب کرد ، من اما فکر میکنم "عشق" این اعجوبه ی ناشناخته قدرت انجام هرکاری را دارد ، اگر نداشت این همه آدم عاشق برای رضایت معشوقه ی شان عوض نمیشدند ، از تیپ و رنگ لباس گرفته تا بعضی اخلاق ها و رفتارها که گاهی حتی مادران هم از تغییرشان ناامید میشوند ، مثلأ خود تو ، چقدر برای اینکه بیشتر دوستت داشته باشم آبی پوشیدی و مدل موهایت را عوض کردی ، یا برخلاف میلت آهنگ های کلاسیک گوش دادی و شعرهایی که من دوست داشتم از حفظ برایم خواندی ، راستی تو که از بعضی غذاها بدت می آمد چرا همیشه چیزهایی که من دوست داشتم با اشتها میخوردی و حرفی نمیزدی ؟!! از خیس شدن هم بدت می آمد اما تمام روزهای بارانی که کنارت بودم بدون چتر می آمدی زیرباران و برایم شعر سهراب را زمزمه میکردی و از لباس خیس به تن چسبیده و موهای بهم ریخته أت چندشت نمیشد ، یا مثلأ منی که لجبازترین دختر فامیل بودم بخاطر تو از خیلی ها دور شدم ، طرز لباس پوشیدنم را مطابق میل تو تغییر دادم ، دیرتر عصبانی شدم ، کمتر آرایش کردم ، فوتبال دوست نداشتم اما بخاطرتو.

میبینی عشق چه قدرتی به آدم میدهد ؟! یکهو پا میگذاری روی تمام چیزهایی که سالها راضی به تغییرشان نبودی ، هر کسی نداند خودت که بهتر میدانی از چه چیزهایی بخاطر هم دست کشیدیم و به چه چیزهایی علاقمند شدیم تو حتی با آن عطر تلخ و سردی که سالهای سال مهمان پیراهنت بود وداع کردی و عطر گرم و شیرین مورد علاقه ی مرا به مهمانی پیراهن چهارخانه أت بردی ، من هم موهایم را برای تو سیاه نگهداشتم و نگذاشتم از زیر روسری فراری باشند!

آدم های عاشق به دست معشوقه هایشان تغییر میکنند

خوب میشوند 

بد میشوند 

پیر میشوند 

جوان میشوند!

و تو چقدر این تغییرها را دوست داشتی که همیشه میگفتی خوشبحال من که معشوقه ی خوش سلیقه ای مثل تو دارم

حالا میفهمم "عشق" قدرت انجام هرکاری را دارد 

حتی تغییر دادن مردها و زن هایی که 

به هیچ صراطی مستقیم نیستند 

جز صراط "عشق" !!

.

مارا به صراط عشق بسپارید ، خودمان عوض میشویم :-)

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Darren Bill درس تبریز Teresa امور نمایندگان ستاد شرکت بیمه کارآفرین روان کننده بتن آلاء بهترین دعانویس ایران,09120539720 آموزش مدیریت سرور اخبار ارزهای دیجیتال - بیت کوین نیوز - اتریوم نیوز - news